Vagner Design představuje novou limitovanou edici postelových čel od designérky Anny Marešové

//Vagner Design představuje novou limitovanou edici postelových čel od designérky Anny Marešové

Vagner Design vytvořil ve spolupráci se známou designérkou Annou Marešovou čelo postele, které bylo inspirováno knihou a filmem Padesát odstínů šedi. Základní verze čela je vystavena v pražském showroomu. Na trh se dostane edice pouze deseti unikátních čel k příležitosti 10 letého výročí Hästens na českém trhu.

Minulý týden se konala na toto téma tisková konference, kdy náš showroom navštívilo několik novinářů známých redakcí, kterým Karel Vágner, majitel firmy a designérka Anna Marešová, odpovídali na položené otázky. Reportáž o nás natočila redakce Blesku pro ženy, na kterou se můžete podívat ZDE.

Návrh postelového čela od Anny Marešové počítá i s místem pro ukládání nejen hraček pro dospělé. Čelo je v základní verzi vybaveno dvěma důmyslně ukrytými přihrádkami, ve kterých se při otevření rozsvítí zakomponované LED osvětlení. Díky promyšlenému řešení a velmi nenápadné pojistce zůstanou tajné schránky dokonale skryté jak před pátravými pohledy tchyně, tak před všetečnými dětskými prstíky vašich potomků. Přihrádky lze využívat i k jiným účelům, jako k odložení oblíbené knihy. LED osvětlení je dostatečné na to, abyste viděli, co potřebujete, ale aby přitom neoslňovalo partnera. Čelo postele, jehož tvorba od návrhu až po finální realizaci trvala rok a půl, tvoří kombinace dřeva z amerického ořechu a prvotřídní kůže, jak jinak než v šedé barvě.

Ozdobit svou postel a ložnici tímto výjimečným kusem nábytku bude moci jen deset šťastlivců, protože celá série deseti kusů symbolizuje deset let značky Hästens na trhu v České republice, jedno čelo jeden rok. Každé z nich, stejně jako to bývá u grafických listů, ponese označení unikátním pořadovým číslem a podpisem návrhářky.

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte na emailu: info@postele-hastens.cz

2016-02-05T14:43:58+00:00