Prvotřídní kvalita od roku 1852

Hästens je již od svého založení v polovině 19. století rodinným podnikem. Původně se jednalo o sedlářskou firmu, ale v současnosti jejich řemeslníci vyrábí především matrace. První matrace Hästens byla vyrobena pravděpodobně v roce 1852, když pra-pra-pradědeček současného majitele Jana Ryde položil základy pro nový rodinný podnik. Pehr Adolf byl řemeslník ze staré školy. Slova “kvalita” a “dobré řemeslo” pro něj byla svatá. Stejný přístup vyžadoval také od svých kolegů a nástupců. V Hästens jsou hrdí na svou historii, proto i dnes jejich řemeslníci pokračují v tradici ruční výroby matrací z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Vybírají si nejlepší bavlnu, koňské žíně, len a vlnu, protože tyto materiály dýchají a díky nim jsou postele Hästens komfortní a pohodlné.

„Během let se zdokonalily některé postupy a technologie,
ale náš pohled je stejný, jako byl v 19. století. Pouze přírodní materiály
a nejlepší řemeslné umění jsou dostatečně dobré.”

Společnost Hästens byla zvolena jako dodavatel pro švédskou královskou rodinu poprvé v roce 1952 a dodnes mají tu čest dodávat postele na královský dvůr. V roce 2006 získala značka Hästens ocenění od Švédské obchodní rady výroční cenou za export. Jan Ryde převzal toto ocenění od samotného krále Carla Gustava XVI.

Mnoholetá investice
a dokonalé služby

Doufáme, že se vy i vaše postel dočkáte dlouhého a příjemného života. Právě proto na každou postel Hästens poskytujeme velmi dlouhou záruku 25 let. Takový závazek vám můžeme slíbit jen díky zkušenostem získaným během 165 let zdokonalování a praxe. 25letá záruka se vztahuje na poškození pružin i rámu. 

Excel

Tuhost a stabilita rámových postelí, které však neztrácí nic z pověstného komfortu Hästens. Hästens Excel je perfektně promyšlená a skvěle zpracovaná rámová postel, která vás ohromí nejen na pohled, ale především svým pohodlím.

Zobrazit detail
Excel

Superia

Superia jako vrcholný model kategorie rámových postelí skvěle reprezentuje celou kolekci. Je přesně taková, jak napovídá její název. Mistrovský kus řemeslného umění, to nejlepší, co Hästens nabízí v kategorii rámových postelí.

Zobrazit detail
Superia

Maranga

Modernizovaný model z řady kontinentálních postelí Hästens vás ohromí svým prvotřídním komfortem.
Jak již název napovídá, při odpočinku v modelu Maranga zažijete opravdový luxus, na který si rychle zvyknete a už nebudete chtít zpět.

 

Zobrazit detail
Maranga

Eala

Inspirovaný ranním světlem, zbrusu nový model Hästens Eala je navržen pro opravdu krásná rána – ať už musíte pospíchat do práce, nebo máte čas si užít snídani v posteli.

Zobrazit detail
Eala

Herlewing

Poskytuje perfektní kombinaci úžasné měkkosti a ohebnosti, která vám otevře nový rozměr komfortu spánku. Tři pečlivě kombinované pružinové systémy podporují vaše tělo a udržují je v dokonalé rovnováze – i když se váš partner otočí. Výsledek? Budete se cítit vyrovnaně, když se probudíte. A to po celý den. 

 

Zobrazit detail
Herlewing

2000T

Lehněte si do náručí modelu 2000T  a poznejte to nejlepší, co postele Hästens mohou nabídnout. Propracovaná do nejmenšího detailu a neuvěřitelně pohodlná. V této posteli zažijete opravdový „pocit Hästens“.

Zobrazit detail
2000T

Vividus

Pokud ve světě luxusního spánku existuje dokonalost, najdete ji právě v modelu Vividus. V případě, že máte opravdu vysoké nároky a dostatečně dobré pro vás znamená pouze dokonalé, postel Vividus je přesně pro vás.

Zobrazit detail
Vividus

Grand Vividus

Hästens zahájila exkluzivní spolupráci se světově proslulým návrhářem Ferrisem Rafaulim, díky níž nyní uvádí svoji dosud nejdokonalejší a nejrafinovanější postel – Grand Vividus, která představuje novou úroveň pohodlí, řemeslné dokonalosti a luxusu, založených na 168 letech zkušeností.

Zobrazit detail
Grand Vividus

Adjustable

Pokud používáte svou postel nejen pro spánek, ale i pro odpočinek během dne, zkuste model Adjustable. Ať už si v posteli čtete, sledujete televizi nebo pracujete, oceníte všechny výhody polohovací matrace modelu Adjustable.

Zobrazit detail
Adjustable