Loading...
Eala2018-12-17T19:50:10+00:00

Hästens Eala je kontinentální postel pro zákazníky s velmi vysokými nároky na komfort spánku.

Špičkově zpracovaná zkušenými švédskými řemeslníky tak, aby poskytovala skvělou podporu vašemu tělu, bez ohledu na to, jak spíte.

Jak jste se vyspali minulou noc? Možná, že tou nejlepší odpovědí je vzpomenout si, jak jste se cítili dnes ráno při probuzení.
Inspirovaný ranním světlem, zbrusu nový model Hästens Eala je navržen pro opravdu krásná rána – ať už musíte pospíchat do práce, nebo máte čas si užít snídani v posteli.
Jak vlastně model Hästens Eala zlepšuje vaše noci a tím pádem i vaše rána? Zaprvé je to je stabilní rošt s dřevěným rámem a 13 cm a systémem pružin bonell poskytují perfektní základ a pohodlí.
Následuje matrace. S pomocí systému 15 cm kapsičkových pružin s vrstvou pravých koňských žíní na každé straně, spolu s několika vrstvami špičkové bavlny a vlny, poskytuje nedostižnou stabilitu a pohodlí, které najdete téměř výhradně v postelích Hästens. Název a pevnost postele jsou elegantně vyšity na horní straně matrace matrace. Postel je vyráběná ručně, velmi zručnými řemeslníky, což zajišťuje tu nejvyšší kvalitu.
Stejně jako u všech našich kontinentálních postelí, vlna a bavlna v modelu Hästens Eala byly nahrazeny ještě vyšší kvalitou, poskytující měkčí pocit a větší podporu než kdykoli dříve. Pokud jste postel Hästens nikdy nevlastnili, nyní je ten čas. Konec konců, jsme na úsvitu nové éry.
Éry, které říkáme Eala.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Specifikace

 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Čalounění (100% bavlna)
 1. Zčásti čalouněno strečovou bavlnou (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Patentovaný pružinový systém, výška 15 cm, individuálně odpruženo extra silnými pružinami podél okrajů a stabilizátory a vyztuženými rohovými pružinami
 6. Bavlna/vlna
 7. Pravé koňské žíně
 8. Bavlna/vlna
 9. Čalounění (100% bavlna)
 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Len
 4. Pružinový systém Bonell, výška 13 cm
 5. Len
 6. Výška 9,2 cm, vyztužený dřevěný rám – borovicový masiv Spodní bavlněná vrstva zamezuje pronikání prachu zespodu a umožňuje snazší vysávání spodní části postele.
Více informací

Barvy dostupné pro model Eala