Loading...

Herlewing

Herlewing2018-12-17T19:50:10+00:00

Ukázka skutečného řemeslného mistrovství, přesně tím je jedna z nejexkluzivnějších postelí Hästens.

Položte se do neuvěřitelně pohodlné náruče postele Hästens Herlewing a objevte dosud nepoznaný komfort spánku.

Model Hästens Herlewing je zbrusu nový, přídavek řady kontinentálních postelí Hästens. Pokud hledáte ten nejlepší dostupný spánek, tak potom toto je s největší pravděpodobností postel pro vás.
Model Hästens Herlewing je stejně jako ostatní postele Hästens, vyráběn pouze zkušenými dokonce i. Veškerá montáž je prováděna ručně, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a matrace je šita ručně.
U modelu Hästens Herlewing jsme využili nejlepší výrobní postupy ze spodní z také modelu 2000T II, např. systém dvou pružinových systémů. To je jeden z prvků, které vám poskytují výrazný pocit pohodlí s vynikající měkkostí, pružnost a dlouhodobou životnost.
Dále používáme jedinečnou metodu vrstvení, při které rozdělujeme koňské žíně do několika tenčích vrstev rozdělených membránami z bavlny nebo vlny. To dává pružným koňským žíním větší prostor na roztažení a poskytuje maximální komfort.
A co matrace? S patentovaným systémem kapsičkových pružin kombinovaných s minimálně deseti vrstvami bavlny a vlny (v nejvyšším v současnosti dostupném standardu), to je čisté potěšení. Navíc, je matrace po obvodu ručně prošitá, což jí dává ještě větší stabilitu a pohodlí. Na její horní části je krásně vyšitý název, postele a její tvrdost. Sami vidíte, že model Hästens Herlewing je vše co by si kdokoli mohl přát. Nebo ještě více.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Specifikace

 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Čalounění (100% bavlna)
 1. Zčásti čalouněno strečovou bavlnou (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Patentovaný pružinový systém, výška 15 cm, individuálně odpruženo extra silnými pružinami podél okrajů a stabilizátory a vyztuženými rohovými pružinami
 8. Bavlna/vlna
 9. Pravé koňské žíně
 10. Bavlna/vlna
 11. Pravé koňské žíně
 12. Bavlna/vlna
 13. Čalounění (100% bavlna)
 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Len
 4. Pružinový systém Bonell, výška 8 cm
 5. Len
 6. Delta Bonell spiral system, 6,7 cm
 7. Len
 8. Výška 9,2 cm, vyztužený dřevěný rám – borovicový masiv Spodní bavlněná vrstva zamezuje pronikání prachu zespodu a umožňuje snazší vysávání spodní části postele.
Více informací

Barvy dostupné pro model Herlewing.