Loading...
Maranga2018-12-17T19:50:10+00:00

Modernizovaný model z řady kontinentálních postelí Hästens vás ohromí svým prvotřídním komfortem.

Jak již název napovídá, při odpočinku v modelu Maranga zažijete opravdový luxus, na který si rychle zvyknete a už nebudete chtít zpět.

Nová prošitá postel Hästens Maranga je výjimečně pohodlná, ručně vyplněná koňskými žíněmi a pečlivě vybranými přírodními materiály. Je extrémně pružná díky unikátnímu patentovanému pružinovému systému Hästens v kombinaci s přírodní výplní. Maranga má strečové čalounění, které zaručuje vyšší pružnost, a úchyty po stranách matrace. Tato postel povznese váš spánek a vaše pohodlí do zcela nových dimenzí.
Bavlna, len a česaná vlna jsou materiály, které pocházejí z přírody – stejně jako vy. Pokud se tedy rozhodnete pro postel Hästens Maranga (nebo jakoukoli jinou postel Hästens), můžete usínat s dobrým pocitem, že vaše postel neobsahuje ani stopu pěnové pryže, polyuretanu nebo latexu. To, co je přírodní, je nejtrvalejší!
Vaše postel Hästens by měla vydržet přinejmenším tak dlouho, jak chcete vy sami. Naše písemná záruka na poškození pružin či rámu platí 25 let. Při standardním používání by však vaše postel měla mít mnohem delší životnost. Pokud s ní budete nakládat běžným způsobem, nic se nezlomí ani nepoškodí – ať ji používáte jakkoli dlouho.
Všechny naše postele testujeme ve vlastní laboratoři a můžeme potvrdit, že prošly i těmi nejnáročnějšími testy. Pokud víme, zátěžové testy ve Švédsku patří k nejpřísnějším na světě. Samotné by nás zajímalo, zda naše testovací přístroje vydrží tak dlouho jako naše postele!

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Specifikace

 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Čalounění (100% bavlna)
 1. Zčásti čalouněno strečovou bavlnou (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Patentovaný pružinový systém, výška 13 cm, individuálně odpruženo extra silnými pružinami podél okrajů a stabilizátory a vyztuženými rohovými pružinami
 6. Bavlna/vlna
 7. Pravé koňské žíně
 8. Bavlna/vlna
 9. Čalounění (100% bavlna)
 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pružinový systém Bonell, výška 8 cm, vyztužené pružiny podél okrajů a lněné vatování v rozích
 4. Len
 5. Výška 9,2 cm, vyztužený dřevěný rám – borovicový masiv. Spodní bavlněná vrstva zamezuje pronikání prachu zespodu a umožňuje snazší vysávání spodní části postele.
Více informací

Barvy dostupné pro model Maranga