Loading...
Vividus2018-12-17T19:50:09+00:00

Pokud ve světě luxusního spánku existuje dokonalost, najdete ji právě v modelu Vividus.

V případě, že máte opravdu vysoké nároky a dostatečně dobré pro vás znamená pouze dokonalé, postel Vividus je přesně pro vás.

Mistrovští řemeslníci a vývojoví pracovníci firmy Hästens strávili dva roky experimentováním s různými kombinacemi koňských žíní, bavlny, lnu a vlny, než našli dokonalou rovnováhu. Výsledkem je postel, která Vaše tělo nadnáší a poskytuje mu náležitou oporu, ale zároveň mu umožňuje příjemně se zabořit a odpočívat.
Tato postel je vyráběna výhradně ručně za použití osvědčených metod, technik a nejkvalitnějších přírodních materiálů. Při vyvíjení postele Vividus nedošlo k žádným kompromisům; naopak jsme vycházeli z naší kvalifikace získané na základě 150leté zkušenosti z výroby postelí. Dnešní řemeslníci čerpali ze znalostí několika generací mistrů a z jejich pečlivého dodržování kvalitativních měřítek. Po mnoha letech zkušeností s prací s přírodními materiály jsme získali bezprecedentní znalosti o vlastnostech těchto materiálů a jejich charakteristických vlastnostech. Všechny tyto zkušenosti se poté promítly do vytvoření postele Vašich snů jménem Vividus.
Při výrobě postele Vividus využili nejzkušenější a nejzručnější mistři pracující pro Hästens řemeslné techniky, které se při výrobě švédského nábytku používají od 50. let 19. století.
Řada z těchto technik upadla v zapomnění s rozmachem industrializace a strojové výroby.
Použití tradičních řemeslných technik zaručuje vysokou kvalitu. Výrobě postele Vividus věnujeme tu největší péči – každý kus je vyráběn na zakázku podle specifikace zákazníka a jeho výroba trvá 140–160 hodin. Postel Vividus představuje investici do kvalitnějšího života.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Barvy dostupné pro model Vividus