Loading...
Novoria2018-12-17T19:50:09+00:00

Pokud používáte svou postel nejen pro spánek, ale i pro odpočinek během dne, zkuste model Novoria.

Ať už si v posteli čtete, sledujete televizi nebo pracujete, oceníte všechny výhody polohovací matrace modelu Novoria.

Ať ji zatěžujete jakkoli, s postelí Hästens Novoria si můžete dopřát desítky let spánku ve vašem vlastním stylu a stejně dlouhodobé potěšení z pohodlí, pokročilé technologie, snění a příjemných snídaní – jednoduše všeho, co se vám v ní zachce dělat. V případě Hästens Novoria můžete měnit polohu postele tak často, jak budete chtít. Hästens při výrobě postelí pěstuje tradici mistrovského řemesla již od poloviny 19. století a od té doby ji hrdě předává dalším generacím řemeslníků. Z naší letité řemeslné zručnosti vychází i unikátní systém vrstev nejnovějších postelí Hästens. Naše technologie, zaručující mimořádnou měkkost a poddajnost povrchu, je založena na kombinaci několika vrstev koňských žíní prokládaných membránou z bavlny/vlny. Toto mistrovství vychází z mnoha let zkušeností a odborné praxe. Díky našim tradičním metodám jsou naše postele nejen pohodlné, ale zároveň jsou zárukou té nejvyšší kvality. Postel Hästens Novoria vyrábíme výhradně na zakázku.
Po noci strávené osvěžujícím spánkem můžete pouhým dotykem tlačítka na dálkovém ovladači změnit polohu postele a užít si v ní třeba donesenou snídani nebo rozkošnické čtení ranního vydání vašich oblíbených novin.
Anebo si v posteli na chvíli oddechněte po příchodu z práce – nastavte si čelo či spodní část postele do oblíbené polohy a naplánujte si v ní vysněnou dovolenou, zkontrolujte stav akcií, zamyslete se nad prioritami v životě anebo si vychutnejte lehkou večeři. Postel Hästens Novoria bude v každém případě místem, kde se budete cítit příjemně a v bezpečí.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Specifikace

 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Čalounění (100% bavlna)
 1. Zčásti čalouněno strečovou bavlnou (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Kapsičkové pružiny Hästens vysoké 13 cm se zpevněnými rohovými pružinami a stabilizátory
 6. Bavlna/vlna
 7. Pravé koňské žíně
 8. Bavlna/vlna
 9. Čalounění (100% bavlna)
 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Len
 4. Systém spirálových pružin Hästens Bonell vysoký 13 cm s pevnějšími rohovými pružinami. Vyšší pohyblivost postele zaručuje rozdělení na čtyři části
 5. Len
 6. Překližka
 7. Systém spirálových pružin Hästens Bonell vysoký 13 cm s pevnějšími rohovými pružinami. Vyšší pohyblivost postele zaručuje rozdělení na čtyři části
 8. Podvozek – masivní ocel
Více informací

Barvy dostupné pro model Novoria