Loading...

Superia II

Superia II2018-12-17T19:50:10+00:00

Superia II jako vrcholný model kategorie rámových postelí skvěle reprezentuje celou kolekci.

Je přesně taková, jak napovídá její název. Mistrovský kus řemeslného umění, to nejlepší, co Hästens nabízí v kategorii rámových postelí.

Jak už název naznačuje, rámová postel Hästens Superia II svou kvalitou dalece předčí všechny ostatní. Postel Superia II obsahuje dvojí patentovaný pružinový systém Hästens. Stejně jako ostatní součásti postelí Hästens představují její pružiny vědu samu o sobě a jednu z nejdůležitějších součástí postele. Pružnost, odolnost a „měkkost“ pružin jsou klíčové faktory vašeho kvalitního nočního spánku a toho, jak dobře se pak cítíte během dne. Díky nově vyvinutým pružinovým systémům v kombinaci s našimi pohodlnými přírodními materiály tak můžete odpočívat v posteli, která je dokonalejší a pružnější než kdykoli dříve a stejně výjimečně odstraní stres a svalové napětí. Rámová postel Hästens Superia II jednoduše nabízí spánek na zcela nové úrovni – spánek, jaký jste ještě nezažili.
Postel Superia II se od ostatních postelí Hästens na první pohled liší svou výjimečnou výškou. Bez nohou je vysoká 37 cm, se standardními nohami pak 53 cm. Díky nezvykle vysoké konstrukci ve spojení s patentovaným pružinovým systémem Deltabonell a patentovaným pružinovým systémem Hästens je postel Superia II extrémně pohodlná. Mistrné řemeslné zpracování a pečlivá pozornost vůči všem detailům je u této postele zřejmá, kamkoli se podíváte: kvalitně konstruovaný rám, masivní, přesné stehování, pružná strečová látka na svrchní části, zdobená vetkaným znakem firmy Hästens – to vše jsou detaily, které společně tvoří postel na celý život. Díky exkluzivnímu výrobnímu procesu a materiálům nejvyšší kvality tak získáte postel, která se vašemu tělu dokonale poddá. Bez ohledu na to, jak často se ve spánku převalujete, vždy spíte pohodlně.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Specifikace

 1. Čalounění (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Pravé koňské žíně
 6. Bavlna/vlna
 7. Čalounění (100% bavlna)
 1. Zčásti čalouněno strečovou bavlnou (100% bavlna)
 2. Bavlna/vlna
 3. Pravé koňské žíně
 4. Bavlna/vlna
 5. Patentovaný pružinový systém, výška 15 cm, vyztužené pružiny podél okrajů a lněné vatování v rozích
 6. Len
 7. Pružinový systém Hästens Deltabonell, výška 13 cm
 8. Len
 9. Výška 16,8 cm, vyztužený dřevěný rám – borovicový masiv Spodní bavlněná vrstva zamezuje pronikání prachu zespodu a umožňuje snazší vysávání spodní části postele.
Více informací

Barvy dostupné pro model Superia II