Od 1. 9. do 31. 12. máte jedinečnou příležitost pořídit si postel Hästens z limitované edice Stockholm White v nádherném odstínu Stockholmsvit s nádechem typického skandinávského designu. U vybraných modelů navíc za zvýhodněné ceny.

Limitovaná kolekce Hästens Stockholm White je inspirovaná dnes již legendárním odstínem barvy “Stockholmsvit”. Tato barva byla poprvé představená na posteli Hästens ve Švédsku v 50. letech minulého století. V České republice si nyní můžete pořídit postel z této jedinečné limitované série od 1. září do 31. prosince 2014.

Při vývoji této limitované edice jsme hledali textilii, která by odpovídala současným trendům a zároveň kladla důraz na švédskou tradici. Tyto požadavky nakonec splnila unikátní tkanina s názvem Stockholm White.

Barva “Stockholmsvit” je jedinečný odstín, který vznikl ve Švédsku v 50. letech minulého století, tedy v počátcích rozvoje slavného skandinávského designu. Tuto barvu, vycházející z modernismu a funkčnosti, začali používat řemeslníci k nátěrům dřeva na švédských hradech. Dnes, díky své univerzálnosti, nachází široké využití v moderních interiérech, protože ji lze, podobně jako postele Hästens, sladit s téměř libovolným stylem.

Limitovaná série Stockholm White od Hästens přináší klasický skandinávský design přímo do srdce vašeho domova. Společně s tím přináší také dosud nepoznanou kvalitu spánku pro váš spokojenější život.

V prodeji exkluzivně od 1. 9. do 31. 12. 2014

  • Každá postel z edice Stockholm White bude opatřená hliníkovým štítkem s logem, podtrhujícím exkluzivitu každé z těchto postelí.
  • Dva modely z řady kontinentálních postelí, Luxuria a Auroria, si v této speciální edici budete moci pořádit za příznivější cenu.
  • V této kolekci si však můžete objednat jakýkoliv model Hästens v libovolném standardním rozměru, tvrdosti a s libovolným typem povrchové matrace.
  • Speciální tkaninou Stockholm White můžete mít samozřejmě čalouněné libovolné postelové čelo.

Hästens Stockholm White
Speciální tkanina Stockholm White je tkaná žakárovým vzorem a je vyrobená ze 100 % bavlny. V naší nabídce představuje unikátní nový kostkovaný vzor, který svou strukturou připomíná tradiční tkaný lněný textil.
Bílý odstín zde doplňují šedé a žluté tóny, díky kterým tkanina působí měkčím a útulnějším dojmem, než v případě čistě bílé. Výsledkem je látka jedinečná jak na omak, tak i svým vzhledem a barvou. Výsledkem je opravdu nádherná a elegantní postel, bez ohledu na to, jaký model si vyberete.