Příběh Hästens

DOKONALÝ SPÁNEK
VÁM NA MÍRU OD 1852

Hästens se pyšní bohatou a dlouhou historií, která sahá šest generací do minulosti – od našich počátků jako mistrů sedlářů až po okamžik, kdy jsme byli vybráni jako přední dodavatelé pro švédský královský dvůr. Cesta k tomu, kde stojíme dnes, byla odjakživa naplněna vášní, řemeslným umem a odhodláním dodávat nejlepší ručně vyráběné postele na světě.

 

Do bodu, v němž se nacházíme dnes, dovedlo Hästens šest generací mistrovských řemeslníků. A stále jsme rodinná společnost inspirující se vlastnostmi spánku a založená na pokoře a hrdosti na své umění. Každá z těchto generací sehrála ve vývoji firmy svou roli, každá musela čelit specifickým překážkám a výzvám.

 

MODRÁ KOSTKA

Modrý károvaný vzor Hästens není pouhá látka – je to ikona. Standardní nositel kvality, který si vychutnává každý majitel naší postele noc co noc.

 

LIDÉ

Naším posláním v Hästens je změnit způsob myšlení lidí ohledně spánku a prosazovat takový spánek, aby mohli zakusit vyšší kvalitu života. Proto své umění od roku 1852 stále zdokonalujeme a využíváme pouze nejkvalitnější přírodní materiály a kvalifikované rukodělné řemeslné práce, abychom nabídli lepší a hlubší spánek. Dávat světu nejlepší postele znamená být vždy precizní a nedopustit žádné kompromisy. Toto nadšení a odhodlání je vyjádřeno v našem dlouholetém historickém odkazu. Naše postele jsou více než produkt; jsou investicí do života a naším věčným posláním je rozdávat lepší spánek s každou jednotlivou postelí.