Dětská kolekce

Každý zkušený rodič ví, že není nad to, když váš malý potomek spí stejně tvrdě – a stejně pohodlně – jako vy. Nehledě na skutečnost, že spánek je pro přirozený vývoj a růst vašeho dítěte naprosto zásadní. V Hästens proto používáme jen nejčistší přírodní materiály, které zajistí maximální cirkulaci vzduchu kolem celého těla, a tím i dokonalé podmínky pro harmonický spánek.

Dětská kolekce Hästens samozřejmě neobsahuje ani stopu syntetických materiálů a není nijak chemicky ošetřena. Nenajdete v ní žádnou pěnu, žádný polyuretan, žádný latex. Pouze měkkost přírodních materiálů a uklidňující pohodlí, do kterého se vaše dítě či miminko slastně zachumlá.

Pro spánek jako v peřince nabízíme bohatý výběr polštářů, ložního prádla, matrací i dětských oblečků na spaní vhodných pro golfové hole i běžné kočárky i postele větších rozměrů.

ŽERZEJOVÉ NOČNÍ ÚBORY HÄSTENS

Noční košilky a pyžama z bio bavlny jsou tím pravým pro citlivou dětskou pleť. 100% organická bavlna, jemně česaná pro maximální měkkost, s tištěným motivem koně.

NOČNÍ KOŠILE

86/92, 98/104, 110/116, 122/128
100% bio bavlna
Grey

 

PYŽAMO

86/92, 98/104, 110/116, 122/128
100% bio bavlna
Grey

BLUE CHECK PYŽAMO

8/9 Y, 10/11 Y, 12/13 Y
100% cotton satin;115 gsm

Dětská pyžama v klasickém modrobílém provedení Hästens z té nejměkčí a nejčistší bavlny.

HÄSTENS BJX – SVRCHNÍ MATRACE-Z KOŇSKÝCH ŽÍNÍ

Dětské matrace Hästens s obsahem pravých koňských žíní jsou tím nejlepším, co můžete vašim dětem poskytnout. Dokonale odvádějí přebytečnou tělesnou teplotu i vlhkost a díky obsahu přírodních materiálů jsou maximálně prodyšné. Žíně mají schopnost velmi účinně regulovat vlhkost a bránit její kondenzaci. V postýlce nepoužívejte více než jednu matraci.

HÄSTENS BV – BAVLNĚNÁ SVRCHNÍ MATRACE

Bavlněné dětské matrace Hästens jsou nádherně pohodlné a vhodné pro všechny typy a rozměry postýlek a každý věk dítěte. Dokonale odvádějí přebytečnou tělesnou teplotu a vlhkost a díky obsahu přírodních materiálů jsou maximálně prodyšné. V postýlce nepoužívejte více než jednu matraci.

 

HÄSTENS HÄSTAR COLLECTION

Kolekce z 100% egyptské bavlny s dlouhými bavlněnými vlákny je charakteristická tkaným žakárovým vzorem pro čistě přírodní prostředí při spánku. K dispozici ve dvou barvách s vetkaným motivem koní v jemném saténu, tón v tónu.

Povlečení na polštáře a přikrývky