Životní styl

Vklouzněte už do něčeho pohodlnějšího – hedvábně jemného a ušitého tak dokonale, abyste mohli ještě znásobit svůj zážitek z krásného spánku. Naše luxusní kolekce Sleepwear Collection nabízí pyžama a další noční prádlo pro ženy i muže v převládající elegantní modré barvě.

ŽUPAN

Koupací plášť z bohatého, nadýchaného froté

S, M, L, XL
Vyrobeno z 100% egyptské bavlny, vzor modrobílá kostka

 

BLUE CHECK PYŽAMO

Měkká bavlněná pyžama s luxusními detaily

XS, S, M, L, XL
Vyrobeno z 100% bavlněného perkálu, vzor modrobílá kostka

VYSOKÉ PAPUČE S PRACHOVÝM PEŘÍM

Nový design domácích papučí v naší luxusní 100% bavlněné saténové vazbě s klasickými detaily Hästens, s výplní složenou z 90 % husího prachového peří a 10% husího peří. Příjemné, pohodlné a vysoce prodyšné – pravý vrchol požitkářství.

100% bio bavlna

M (26 cm), L (29 cm)

BAVLNĚNÉ PLÉDY

Toužíte po něčem pohodlném a útulném? Pak jste tu správně: naše superměkké deky jsou přímo stvořené pro to, abyste se do nich zachumlali s tím, koho máte nejraději, nechali se jimi hřát při čtení nebo poslouchání hudby u krbu… Pořiďte si jich raději několik najednou, aby ani vaši přátelé při domácí zábavě nezůstali stranou.

Rozměry: 150 x 200 cm

PŘEHOZY BABY ALPACA

Užijte si měkké a superlehké přehozy, vyráběné v Peru z 100% čisté a jemné vlněné alpakové příze. Patří k našim nejoblíbenějším doplňkům, které jistě oceníte za chladných podzimních večerů i mrazivých zimních dnů.

Vyrobeno z 100% baby vlny alpaka. Lamy alpaky se poprvé stříhají přibližně ve věku dva a půl roku. Právě srsti z prvního stříhání se říká baby vlna alpaka a je mnohem jemnější než srst starších zvířat. Vlna alpaka je přirozeně hypoalergenní, protože jako jediná ze všech druhů vlny neobsahuje lanolin, který je hlavní příčinou alergie na tento materiál. Je také měkčí než ovčí vlna, a proto výrobní z ní nezpůsobují svědění.

Rozměry: 130 x 200 cm