Loading...

Proč postele Hästens

/Proč postele Hästens
Proč postele Hästens2018-12-17T19:50:15+00:00

Proč jsou postele Hästens právem považované za nejlepší na světě.

Dopřejte si ten nejvyšší možný komfort, dosažený kombinací nejkvalitnějších přírodních materiálů a precizní ruční práce.

0 %
našich zákazníků přiznává, že nyní spí lépe, než na jejich staré posteli.
0 %
našich zákazníků postel odstranila zdravotní problémy spojené se spánkem.
0 %
našich zákazníků nyní vstává každé ráno výrazně lépe a více odpočato, než dříve.
0 %
nejbohatších Čechů již zná rozdíl a doma spí na posteli Hästens.

Naše postel se o vás postará jako žádná jiná

Důvodem, proč jsou postele Hästens tak výjimečné, je úžasná řemeslná zručnost a pozornost vůči každému detailu. Všechny tyto jsou vyráběny skvělými řemeslníky a za použití těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. To je kombinace, kterou mohou poskytnout jen nejlepší a nejzručnější výrobci postelí. Jsme přesvědčeni, že zkušeného řemeslníka nedokáže nahradit žádný stroj.

Postele Hästens nabízí anatomicky dokonalý komfort. Díky unikátním pružinovým systémům se vám postel perfektně přizpůsobí, v určitých místech ponechá prostor a jinde pro změnu poskytne tolik potřebnou podporu. Tím, jak se vaše váha rozloží, je dosažen typický „stav beztíže“, který dokáže podat jen velmi málo postelí.

Prvotřídní kvalita od roku 1852

Hästens je, již od svého založení v polovině 19. století, rodinným podnikem. Původně se jednalo o sedlářskou firmu, ale v těchto dnech již řemeslníci vyrábí především matrace. První matrace Hästens byla vyrobena pravděpodobně v roce 1852, když pra-pra-pradědeček současného majitele Jana Ryde položil základy pro nový rodinný podnik. Pehr Adolf byl řemeslník ze staré školy. Slova “kvalita” a “dobré řemeslo” byla téměř svatá a stejný přístup vyžadoval I od svých kolegů a nástupců.

Jsme hrdí, že můžeme říci, že naše historie je páteří naší společnosti. I dnes řemeslníci v Hästens pokračují v tradici ruční výroby za použití pouze nejkvalitnějších přírodních materiálů. Bavlna, koňské žíně, len a vlna jsou materiály, které dýchají. Proto jsou postele Hästens tak komfortní a pohodlné. Během let se zdokonalily některé postupy a technologie, ale náš pohled je stejný, jako byl v 19. století. Pouze přírodní materiály a nejlepší řemeslné uměni jsou dostatečně dobré.

Společnost Hästens byla zvolena jako dodavatel pro švédskou královskou rodinu poprvé v roce 1952 a dodnes máme tu čest dodávat postele na královský dvůr. V roce 2006 byla Hästens oceněna Švédskou obchodní radou výroční cenou pro export. Jan Ryde převzal toto ocenění od samotného krále Carla Gustava XVI.

Více informací
Individuální konzultace
Zapůjčení domů

Trvanlivá investice a dokonalé služby

Doufáme, že vy I vaše postel se dočkáte dlouhého a příjemného života, a právě proto na každou postel Hästens poskytujeme velmi dlouhou záruku, přesněji 25 let. Takový závazek vám můžeme slíbit jen díky zkušenostem získaným během 150 let zdokonalování a praxe. 25 let trvající záruka, vztahující se na poškození pružin a rámu, pro nás není nic nového. Postele s touto zárukou dodáváme už mnoho let a veškeré naše úsilí směřuje k tomu, aby naše postele vydržely každému zákazníkovi co nejdéle.

0
je cena za 1 noc strávenou v posteli Hästens.
0
je cena za 1 noc ve špičkovém modelu 2000T.
0 let
ZÁRUKA na každý model postelí Hästens