Vaše postel je nesmírně důležitá pro Váš spánkový režim, a proto byste si ji měli vybírat velmi pečlivě. Obvykle říkáme, že tu správnou postel jste našli ve chvíli, kdy si ani neuvědomujete, že v ní ležíte. V Hästens se zároveň snažíme nabídnout tu nejlepší postel v každé cenové kategorii. Chceme, abyste si na nich dobře pohověli a nechali své tělo vybrat si tu pravou!

Z té pravé postele budete vstávat maximálně odpočatí. V tomto kontextu může být velikost postele důležitější, než si myslíte. Postel musí být dostatečně rozměrná na to, abyste se v ní mohli natáhnout a otáčet. Postele Hästens dodáváme ve všech standardních švédských velikostech – šířkách 90-120 cm a délkách 200, 210 a 220 cm. Jiné velikosti dodáváme na zakázku.

Máte-li pocit, že postel, kterou zkoušíte, je příliš měkká nebo příliš tvrdá, pak pro Vás rozhodně není ta pravá. Jak se v ní cítíte? Máte-li pocit, že jste se do ní zabořili, je příliš měkká.

Pokud se nezaboříte vůbec a pouze ležíte na povrchu, je příliš tvrdá. Správná postel je ta, do které si lehnete, místo abyste leželi na ní nebo se do ní propadli. Ta pravá postel je pohodlná a poskytuje Vám potřebnou podporu, kterou potřebujete ke kvalitnímu nočnímu odpočinku. Jen z takové budete vstávat odpočatí a omlazení.

  • V našich obchodech se vždy nejdříve poraďte s prodavači. Jsou vyškoleni tak, aby Vám svými otázkami a posouzením poloh, v kterých spíte, pomohli najít tu pravou postel.
  • Nespěchejte. K vyzkoušení různých druhů postelí potřebujete nejméně půl hodiny. Zkuste si na nich odpočinout a uvolněte si oblečení. Lehněte si v poloze, ve které běžně spíte.
  • Než se definitivně rozhodnete, vždy porovnávejte dvě různé tvrdosti téhož modelu.
  • Pokud si stále nejste jistí, vždy volte vyšší tvrdost.