Pružiny

Účinná opora těla a úleva od tlaku na nežádoucích místech. Takový problém vám však při spánku v posteli Hästens bude naprosto cizí, protože naše pružiny nikdy neucítíte ani neuslyšíte: díky nim bude vaše tělo vždy odpočívat v ideální poloze.

Pružiny jsou vědou samy o sobě a představují podstatnou součást každé postele. Pružiny Hästens jsou nejvyšší kvality a vyrábějí se výhradně ve Švédsku. Každá naše postel obsahuje dva či více vzájemně spolupracující pružinové systémy: měkké a poddajné pružiny zajišťující měkkost povrchu a pevnější pružiny ve spodní vrstvě pro vnitřní podporu. Díky jejich součinnosti se postel dokonale přizpůsobí křivkám vašeho těla a zajistí vám účinnou oporu a vysokou kvalitu odpočinku. Na pružiny používané v postelích Hästens poskytujeme záruku 25 let.

VELIKOST PRUŽIN NENÍ VŠE

O dokonalosti pružinového systému Hästens nerozhoduje počet pružin, ale použití jejich různých typů, jejich umístění a výběr vrstev materiálů, jimiž je prokládáme. Kvalitu a vlastnosti pružinového systému určuje kombinace pružin o různých rozměrech, výšce a počtu závitů. Jde o precizní a obdivuhodnou technologii – například čím vyšší je počet závitů pružin, tím je postel kvalitnější a trvanlivější. Na druhou stranu příliš vysoký počet závitů negativně ovlivňuje stlačitelnost pružin. Při navrhování pružinových systémů je v zájmu optimálního výsledku klíčové dosáhnout rovnováhy mezi všemi těmito proměnnými. Každý náš pružinový systém je podložen precizními výpočty, aby dokázal poskytnout optimální oporu a úlevu a zajistil co nejkvalitnější spánek.

KAPSIČKOVÉ PRUŽINY HÄSTENS

Kapsičkové pružiny Hästens se pohybují nezávisle na sobě, a to jedinečným způsobem. Když váha těla spočine na jedné pružině, tu přilehlou to víceméně neovlivní. Každá pružina skutečně samostatně a jedinečně reaguje na váš sebemenší pohyb; když se tedy váš partner v posteli otočí, vůbec to nezaznamenáte. Specifická tepelná úprava oceli, díky níž dochází k přeskupení kovové struktury pružin, zajišťuje, že si pružiny dlouhodobě uchovávají tvar a elasticitu a po stlačení se vždy vrátí do původního tvaru. Všechny pružiny jsou uzavřeny v prodyšných návlecích, což umožňuje cirkulaci vzduchu v celé posteli a zajišťuje zdravé klima ve spánku.

PRUŽINOVÝ SYSTÉM HÄSTENS BONNELL

Pružinový systém ve spodní části postele minimalizuje vyšší úroveň zatížení postele a podporuje účinek ostatních pružin; tělu tak skýtá optimální podporu a úlevu od tlaku na kritických místech přímo z hlubších konstrukčních součástí postele.